DOMY ENERGOOSZCZĘDNE - DOMY HYBRYDOWE

Czujesz, że masz potrzeby większe niż przeciętne? Dobierzemy wysokiej klasy surowiec, projekt i podejmiemy się realizacji Państwa najbardziej wyszukanych marzeń. Mówiąc krótko i konkretnie- nie boimy się żadnych wyzwań. Podejmiemy każde z nich, aby zapewnić naszym Klientom satysfakcję i życie w zdrowej, przyjaznej atmosferze.

Jako producent domów drewnianych posiadamy wiedzę i doświadczenie, które możemy wykorzystać podczas budowy domu dla Państwa. Specjalizujemy się w budowie domów z bali, domów szkieletowych oraz drewnianych domów energooszczędnych. O drewnie wiemy wszystko, dlatego też każda z naszych realizacji jest rzetelnie wykonaną pracą, spełniającą wszelkie normy - szczególnie te związane z budownictwem pasywnym.

Nasze domy drewniane energooszczędne budujemy zgodnie z normami polskimi i unijnymi. Dbamy o to, aby oddane do użytku domy z bali lub domy szkieletowe były dla Państwa nie tylko miejscem odpoczynku, ale również tanim w eksploatacji miejscem zamieszkania. W naszej ofercie posiadamy domy drewniane, które już na etapie inwestycji będą mogły generować odpowiednie oszczędności. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które pozwolą Państwu mieszkać wygodnie, a co najważniejsze tanio. Chętnie doradzimy, jakie z proekologicznych rozwiązań wybrać, aby Państwa dom zaczął być samowystarczalny w energię, a przy tym tani w utrzymaniu. Budujemy nasze domy drewniane z materiałów charakterystycznych dla domów pasywnych, czyli o niskim współczynniku przenikania ciepła, dlatego też nasze domy są energooszczędne. Jako ich producent dokładamy wszelkich starań, aby już na etapie planowania i dostosowania projektu do potrzeb konstrukcji drewnianej zadbać o to, aby dom był ciepły i pozbawiony mostków termicznych. Dzięki temu zimą dom nie będzie tracił ciepła, a latem zapewniał przyjemne schronienie przed upałem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na domy drewniane energooszczędne. Producent Domy Kubas to firma z wieloletnimi tradycjami oraz ogromnym doświadczeniem, czego potwierdzeniem są nasze realizacje domów szkieletowych, domów z bali oraz energooszczędnych domów drewnianych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz przedstawimy atrakcyjną ofertę cenową na domy energooszczędne drewniane.