DOMY DREWNIANE SZKIELETOWE

W Europie udział budownictwa drewnianego na rynku stale rośnie. Coraz większą popularnością cieszy się zwłaszcza budownictwo szkieletowe, pozwalające realizować nowoczesne zamierzenia architektoniczne. Budowa domów szkieletowych jest dzisiaj coraz częściej wybierana przez tych inwestorów, którzy doceniają skrócony czas inwestycji oraz ekologiczne rozwiązania.

Budowa domów szkieletowych to inwestycja, której realizacja jest jedną z najszybszych w porównaniu z innymi technologiami budowy domu. Oprócz możłiwości stosunkowo szybkiego wprowadzenia się do nowego domu, to budowa domów szkieletowych pozwoli zaoszczędzić sporo środków. Pierwsze oszczędności pojawią się już na etpaie fundamentów, które nie muszą być tak masywne, a zatem i kosztowne, gdyż konstrukcja domu szkieletowego nie wymaga wykonania szerokich ław fundamentowych. Już podczas budowy dom szkieletowy będzie odpowiednio ocieplony, zatem koszty związane z dociepleniem będą znacznie niższe niż przy tradycyjnych rozwiązaniach. Takich oszczędności na etapie budowy domu szkieletowego na pewno znajdzie się więcej, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na domy szkieletowe - jako ich producent możemy zagwarantować Państwu atrakcyjne warunki współpracy.

Oferowane przez nas domy szkieletowe  drewniane znalazły uznanie już wśród wielu swoich odbiorców.  Sprawdzają się pod niemal każdą szerokością geograficzną. Jako producent domów szkieletowych zapewniamy:

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE ARCHITEKTONICZNE bowiem nie narzucamy naszym klientom żadnych projektów i dajemy nieskrępowaną możliwość ich wyboru, Nasza wspólna budowa domów szkieletowych ma być dla Państwa przyjemnością.

WYJĄTKOWA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ - domy szkieletowe to energooszczędne rozwiązanie, a zatem i ekologiczne.

KRÓTKI CYKL BUDOWY - niezależny od pory roku, nieporównywalny z żadną z innych metod budowania dzięki prefabrykacji elementów domu w zakładzie (ścian ,stropów, wiązarów dachowych), Domy szkieletowe dostarczamy na miejsce inwestycji etapami, dlatego już po pierwszym tygodniu prac na budowie widać jej znaczące postępy.

BEZPIECZEŃSTWO ANTYPOŻAROWE gwarantowane poprzez wykorzystanie do produkcji wysokiej klasy drewna.

LEKKOŚĆ KONSTRUKCJI – budowa domów szkieletowych może być wykonana tam, gdzie inne domy nie staną, a to za sprawą ich niewielkiego ciężaru.

PRZYJAZNY KLIMAT - domy szkieletowe mają swój niepowtarzalny mikroklimat, dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów.

ESTETYKA – stawiamy na niebanalne zdobnictwo, połączenie tradycji i nowoczesności, pamiętając o przeróżnych możliwościach wykończenia elewacji.

Jako producent domów szkieletowych zapewniamy Państwu najwyższą jakość, rzetelność wykonania oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby zapoznać się bliżej z technologią wykonania naszych domów szkieletowych. W naszej ofercie znajduje się budowa domów szkieletowych według standardowych projektów, jak również wymagających zastosowania nietypowych rozwiązań konstruktorskich. Chętnie zapoznamy się z Państwa projektem lub też przedstawimy nasze najciekawsze domy szkieletowe. Producent Domy Kubas - Zapraszamy!

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ