O Nas

Witamy na stronie firmy KUBAS GROUP

Zajmujemy się budową domów drewnianych. Nasza firma słynie z wysokiej jakości świadczonych usług oraz atrakcyjnych cen. Budownictwo drewniane to nasza pasja, nierzadko dziedziczona z ojca na syna. 
Nasi fachowcy mogą się pochwalić bogatym doświadczeniem w dziedzinie budowy domów drewnianych, ciesielstwa i dekarstwa. Stawiamy na najwyższej jakości surowce na i ich staranną obróbkę.

Domy z bali, które budujemy, projektowane w są różnych stylach. Obok tradycyjnych chat góralskich, w naszym portfolio nie brak nowoczesnych projektów. Każdy nowy dom to wielkie wyzwanie dla naszej firmy. Jesteśmy świadomi tego, że przypada nam w udziale realizacja marzenia Klienta, że tworzymy miejsce, do którego będą wracać pokolenia i na stałe wpisze się w krajobraz miejscowości. Dlatego robimy wszystko, by sprostać wymaganiom klientów. Pomaga nam w tym fakt, że nasza praca jest też naszą pasją.

Wszystkie realizacje mają jedną wspólną cechę- niepowtarzalny klimat, który może stworzyć tylko tak naturalny budulec jak drewno. Przez tysiąclecia a ludzkość nie wymyśliła materiału, który miałby podobne właściwości. Zrobimy wszystko, aby nasi klienci mogli cieszyć się dobrodziejstwami pracy i odpoczynku w zdrowym drewnianym domu.

Dlaczego warto budować z nami? 

• Przystępna cena 
Ceny domów marki KUBAS są niezwykle atrakcyjne. Na początku współpracy, przedstawiamy klientom przejrzysty kosztorys, służąc radą i pomocą. 

• Energooszczędność 
Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne pozwalają znacznie obniżyć wydatki na energię. 

• Kompleksowa usługa 
Z nami masz gwarancję fachowego wykonania każdego detalu budynku. Doświadczone ekipy góralskich fachowców gwarantują najwyższą jakość od początku do końca budowy. 

• Wysoka jakość 
Używamy materiałów budowlanych renomowanych producentów, a podstawą budulcową jest drewno słynnych z jakości świerków istebniańskich, które genetycy uważają za najlepsze świerkowe drewno w Europie. 

• Krótki czas budowy 
Wiemy, że kto podejmuje się budowy domu, pragnie się do niego wprowadzić jak najszybciej. Dzięki naszym fachowym usługom nie będziecie musieli czekać zbyt długo na upragniony moment oddania budynku do użytku. 

• Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci


W ciągu swojej działalności firma oddała do użytku kilkadziesiąt domów w całej Europie. Budujemy według projektów inwestorów, oraz wg. projektów zaprzyjaźnionych pracowni projektowych. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejrzenia galerii i skorzystania z usług profesjonalistów.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ