Witamy na stronie firmy KUBAS GROUP

Zajmujemy się budową domów drewnianych. Nasza firma słynie z wysokiej jakości świadczonych usług oraz atrakcyjnych cen. Budownictwo drewniane to nasza pasja, nierzadko dziedziczona z ojca na syna.
Nasi fachowcy mogą się pochwalić bogatym doświadczeniem w dziedzinie budowy domów drewnianych, ciesielstwa i dekarstwa. Stawiamy na najwyższej jakości surowce na i ich staranną

Domy z bali, które budujemy, projektowane w są różnych stylach. Obok tradycyjnych chat góralskich, w naszym portfolio nie brak nowoczesnych projektów. Każdy nowy dom to wielkie wyzwanie dla naszej firmy. Jesteśmy świadomi tego, że przypada nam w udziale realizacja marzenia Klienta, że tworzymy miejsce, do którego będą wracać pokolenia i na stałe wpisze się w krajobraz miejscowości. Dlatego robimy wszystko, by sprostać wymaganiom klientów. Pomaga nam w tym fakt, że nasza praca jest też naszą pasją.

Wszystkie realizacje mają jedną wspólną cechę- niepowtarzalny klimat, który może stworzyć tylko tak naturalny budulec jak drewno. Przez tysiąclecia a ludzkość nie wymyśliła materiału, który miałby podobne właściwości. Zrobimy wszystko, aby nasi klienci mogli cieszyć się dobrodziejstwami pracy i odpoczynku w zdrowym drewnianym domu.

Dlaczego warto budować z nami? 

  • Przystępna cena - Ceny domów marki KUBAS są niezwykle atrakcyjne. Na początku współpracy, przedstawiamy klientom przejrzysty kosztorys, służąc radą i pomocą.
  • Energooszczędność - Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne pozwalają znacznie obniżyć wydatki na energię.
  • Kompleksowa usługa - Z nami masz gwarancję fachowego wykonania każdego detalu budynku. Doświadczone ekipy góralskich fachowców gwarantują najwyższą jakość od początku do końca budowy.
  • Wysoka jakość - Używamy materiałów budowlanych renomowanych producentów, a podstawą budulcową jest drewno słynnych z jakości świerków istebniańskich, które genetycy uważają za najlepsze świerkowe drewno w Europie.
  • Krótki czas budowy - Wiemy, że kto podejmuje się budowy domu, pragnie się do niego wprowadzić jak najszybciej. Dzięki naszym fachowym usługom nie będziecie musieli czekać zbyt długo na upragniony moment oddania budynku do użytku.
  • Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci - W ciągu swojej działalności firma oddała do użytku kilkadziesiąt domów w całej Europie. Budujemy według projektów inwestorów, oraz wg. projektów zaprzyjaźnionych pracowni projektowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejrzenia galerii i skorzystania z usług profesjonalistów.

Nasze realizacje